Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás / About Us

dsc04668.jpg

     Vítáme Vás na stránkách naší chovatelské stanice zlatých retrieverů "z Bonifácova". Název naší mezinárodně chráněné chovatelské stanice jsme zvolili z prostého důvodu. Náš první Golden Retriever v rodinné smečce se jmenoval Charon z Javořicka, ale pro nás to byl vždy Bonifác. A tak z jisté nostalgie a také proto, že byl prostě a jednoduše první, byla volba vcelku jasná a jednoduchá, protože tady u nás na zahradě v Černošicích to bylo vždy Bonifácovo.  Po odchodu Bonifáce do psího nebe jsme bez čtyřnohého kamaráda vydrželi dlouhých 6 měsíců než-li jsme si přivezli fenku Bertu a tím vše začalo nanovo a tak trochu ve zcela jiných dimenzích. V roce 2012 byla Berta uchovněna a my jsme následně založili naši chovatelskou stanici. O tom všem, ale i dalším z našeho života se psy a jejich majiteli se dozvíte v dalších rubrikách a galeriích těchto stránek. 

Přeji vám příjemné chvilky strávené v naší společnosti. 

Martin Kahoun 

smiley

     Welcome to our website of Golden Retrievers kennel              "z Bonifácova". The name of our internationally protected breeding station we founded for a simple reason. Our first Golden Retriever in the family pack name was Charon z Javořicka, but we always called him Bonifác.

So from a certain nostalgia and also he was simply the first, choice was quite clear and simple. Our garden in Černošice was his most favourite place, so it was called „Bonifácovo“.  After Bonifacs left to dog heaven we were six moths without four-legged friend and after that  we decided to buy female Berta. Thus everything started anew and in a bit completely different dimension. In 2012 was  Berta established for breeding and then we forunded our dream - Golden Retrievers kennel.

You can find out more about us and our „Dog life“ in other sections and galleries of the website.

I wish you to enjoy time with us.

Martin Kahoun

 

img_1453.jpg

 

 

chs-z-bonifacova-certifikat-001.jpg

555668_3066233782986_1477795137_32159526_223998933_n.jpg   

v1-cac.jpg